Hakkımızda

Estiva Estetik

Estiva Estetik Bursa Kasım 2016’da Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Esentepe mevkiinde kuruldu. 19 yıllık bilgi birikimi ve sektördeki tecrübesiyle son teknoloji cihazları kullanarak; başta lazer epilasyon, cilt bakımı, zayıflama, anti aging ve ayak bakım sağlığı alanlarında hizmet vermeyi hedefledi. 

Bu alanlardaki bilgi birikim ve donanımını güler yüzlü, eğitimli ekip anlayışıyla birleştirerek; sektördeki yerini kurumsal olarak hızla kazandı. Hedeflerini ve sektörel birikimlerini, başta sosyal sorumluluk bilincini baz alarak; çeşitli eğitim – seminer programlarını da takip ederek sürekli olarak geliştirmektedir. Hedefimiz estetik ve güzellik kavramını sağlıklı koşullarda, donanımlı uzmanlarla, güvenilir bir ortamda tüketiciye hizmet olarak sunmaktır. Bu nedenle yeni branşlara da bünyemizde yer vererek yolumuza devam etmekteyiz. Saygıdeğer misafirlerimizle Estiva ailesinin çatısı altında buluşmak dileğiyle…

 

Misyonumuz;

 

Güzellik ve estetik sektöründeki teknolojik-sektörel gelişmeleri takip ederek kaliteli ve sürdürülebilir hizmet üretmek,.Bu hizmeti daha da yaygınlaştırabilmek için üst seviyede donanımlı ve bilinçli hizmet sunmaktır.

 

Vizyonumuz;

 

Güzellik ve sağlık adına iş çeşitlerimizle hizmet önce ve sonrası sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile kazandığımız tecrübeyle yarattığımız başarılı sistemi Bursa öncelikli olmak üzere tüm misafirlerimize en yüksek standartlı kaliteli bir hizmet vererek memnuniyeti en üst seviyeye çıkarmaktır.

Değerlerimiz

 

  • Güvenilirlik
  • Kalite
  • Çalışkanlık
  • Çevre Duyarlılığı
  • Dürüstlük