Saten Atış

Herhangi bir lokal anestezi dahi gerekmeden, kollajeni cildin tüm katmanlarında kontrollu termal hasar ile homojen bir şekilde uyaran bir uygulamadır.

Saten Yüz Germe yöntemi ile güvenli bir biçimde her bölgede uygulama yapılabilmekte ve başarılı sonuçlar alınabilmektedir ve sonuçlarını klinik çalışmalar ile desteklenmektedir. Haftada bir kez toplam 4-6seans uygulama ile kollajeni en derin katmandan uyararak harekete geçiren, yüzde lifting etkisi yapan ve ilk seansda bile gözle görülür gençleşme sağlayan bir uygulamadır.

İşlem Sırasında ve Sonrasında Ağrı ve Acı Hissedilir mi?

Ağrı ve acı her zaman göreceli olmuştur. Ancak Saten Yüz Germe Uygulamasında kişi ağrı ve acı kesinlikle hissetmemektedir. Kişi işlem sırasında sanki sıcak bir spa masaj taşının yüzün her yerinde dolaştırıldığını hisseder. Uygulama sonunda da kişi cilt altında sadece sıcaklık hissetmektedir.

Nasıl bir Sonuç Beklemeliyim?

Cilt altındaki her katmana etki edildiği için kişinin cildinde uygulamanın hemen sonunda sıkılaşma başlayacak ve kırışıklıklarda homojen bir azalma gözlemlenecektir. Kişi her geçen gün daha sıkı ve diri bir cilde sahip olacağı klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Saten yüz germe uygulamasından sonra günlük hayat kaldığı yerden devam eder, sonrasında herhangi bir duruma dikkat etme ve sakınma gerekliliği yoktur. İşlemden sonra hedef canlılığı, tonusu, sıkılığı artmış, kırışıklıklarında azalma sağlanmış dokudur. Bu hedefe ulaşmanın ise, zaman içinde olacağı unutulmamalıdır.